Відкритий виклик» закінчився для Рівного розробленим Порталом даних, освітнім сервісом та аудитом інформації

Рівне як місто-переможець конкурсу «Відкритий виклик» отримало Портал відкритих даних, освітній сервіс Goodeducationта глибинний аудит інформації, розпорядником якої є муніципалітет.

Рівне як місто-переможець конкурсу «Відкритий виклик» отримало Портал відкритих даних, освітній сервіс Goodeducationта глибинний аудит інформації, розпорядником якої є муніципалітет.

Про це 26 березня повідомили представники ініціативи «Дані міст» від місцевого осередку Громадянської мережі ОПОРА Олена Чудінович та Андрій Токарський.

Конкурс мав на меті допомогти обраним містам впровадити політику відкритих даних. Завдяки перемозі у ньому Рівне отримало доступ до серії освітніх заходів, а також для міста була розроблена методологія аудиту інформації.

Ця методологія дала змогу інвентаризувати дані без втручання у роботу міської ради. Експерти ініціативи «Дані міст» також надали свої поради, як покращити існуючу ситуацію.  З аудитом даних Рівного можна ознайомитися за цим посиланням: https://audyt.danimist.org.ua/

Також на основі відкритих даних у Рівному розгорнуто Good education: http://rivne.good-e.org.ua/uk

 

Його створили переможці минулорічного конкурсу Apps4Cities. Ініціатива «Дані міст» розгорнула локальні версії цього сервісу для п’яти міст-переможців «Відкритого виклику».

Окрім освітнього порталу Good education, розроблено також Портал відкритих міських даних: https://rivne.danimist.org.ua/

–          Рівне отримало чудову нагоду впровадити політику відкритих даних. Ми на практиці показали, як набори відкритих даних можуть бути корисними. Так, на основі відкритих даних, якими володіє місто створено два сервіси: Громадський портал відкритих даних міста Рівне та освітній портал Good education, що містить інформацію про школи, садочки та дитячі гуртки Рівного , – наголосив Андрій Токарський.

Нагадаємо, «Дані міст» – це opendata-ініціатива, співорганізаторами якої є Громадянська мережа ОПОРА (Україна) та TechSoup (Польща). Місія – докласти всіх зусиль, аби політика відкритих даних була успішно впроваджена в українських містах. Ми відкриті до співпраці. Є питання чи пропозиції? Пишіть сюди: danimist@opora.org.ua.