Аудит даних міста Краматорськ

Під час інвентаризації на предмет відповідності критерію “Доступність даних” використовувалися наступні питання:

 • чи існують дані взагалі?
 • чи доступні дані в цифрових форматах?
 • дані вже доступні? якщо так, то де?
 • як можна отримати доступ до даних? чи застосовується прикладний програмний інтерфейс API?
 • в якому форматі публікуються дані: CSV, JSON, PDF?

  Загалом під час інвентаризації даних виявлено 132 наборів даних 23 структурних підрозділів Краматорської міської ради та виконавчого комітету та 5 комунальних підприємств Краматорської міської ради.

  100% виявлених наборів даних зберігаються в електронному вигляді.
  100% інформації Краматорської міської ради зберігаються на власних інформаційних ресурсах.

Щодо публікації даних, то більшість наборів даних Краматорської міської ради публікуються у пропрієтарному форматі XLS (захищений авторським jpgправом) від компанії Microsoft (46,1%).

В іншому пропрієтарному форматі DOC від компанії Microsoft публікується 1,7% наборів даних. У відкритих машиночитаних форматах CSV та JSON публікуються, відповідно, 23% та 7,3% наборів даних. У відкритому форматі XML публікується 3,9% наборів docданих. В умовно відкритому форматі від корпорації Microsoft (мається на увазі формат під ліцензією OpenXML) XLSX публікується 17,4% наборів даних. Крім того 0,6% даних можна отримати у графічному форматі JPG.

Слід зазначити, що серед форматів, які використовуються для публікації наборів даних відсутній пропрієтарний формат PDF від компаній Adobe.

Також відмітимо, що більшість опублікованих даних Краматорської міської ради у форматі XML не є справжніми XML файлами. Це конвертовані у програмах Microsoft Word та Microsoft Excel звичайні файли з розширенням DOC чи XLS. Вважати ці дані машиночитаними не можна.

Краматорськ fin